Jméno:
Text:

Jana a Jonáš

Dobrý den, dnes nám došli fotky a chceme Vám moc poděkovat jak za ochotný přístup, tak za skvělé fotografie. Jsme velice spokojení. Ještě jednou děkujeme. Krejčí

Lucie a Pavel

Velice děkujeme za nádherné svatební fotky, opravdu nás nadchly. Váš cit pro detail, světelně vyvážené, jasné a přirozené fotografie jsou důkazem Vaší profesionality.

Monika a Přemek

Velmi děkujeme panu Zahálkovi za nádherné fotky, lidský, vstřícný přístup, spolehlivost.Je to vskutku profesionál ve svém oboru, vřele doporučujeme.

Tereza a Jerry

Děkujeme za nadherne fotografie. Ani jeden z nás na focení příliš není, cimz jsme panu fotografovi znacne omezili pole působnosti, proto jsme z výsledků byli překvapeni, ne-li přímo zaskočeni nádhernými fotkami, ani nevím jak, ale máme naše nejkrásnější fotografie. Pan fotograf přesně dodržel veškeré požadavky a překonal naše očekávání. Děkujeme!

Hana a Miloš Šebkovi

moc děkujeme za fotky, díky Vám budeme mít nádherný vzpomínky:)

Klára a Leoš

Spolupráce s panem fotografem Zahálkou byla perfektní. Od první schůzky, přes veškerou komunikaci s blížícím se termínem, po samotné focení na naší svatbě. Přístup pana Zahálky je velmi profesionální, vstřícný a příjemný. Výsledek jeho snažení nám doslova vyrazil dech, nádherné a kvalitní fotografie, ze kterých čiší atmosféra. Jsme z nich nadšeni. Proto všem doporučujeme navázat spolupráci s panem Zahálkou a získat tak velmi hodnotnou celoživotní památku.

Vendula

S panem fotografem Zahálkou byla výborná spolupráce. K focení se stavěl zodpovědně a výsledek tak stojí za to. S nevěstou a ženichem při párovém focení pracoval velmi trpělivě. Navíc byl na svatbě milým společníkem a s fotoaparátem na svatbě nijak nevyčníval. Děkujeme panu Zahálkovi za krásné fotky podle přání nevěsty a ženicha.

Iveta a Vít

Pan Zahálka je velký profesionál a jeho fotky podle toho vypadají.Během focení naší svatby byl vždy milý,ochotný,usměvavý a hlavně trpělivý.Jelikož jsem na fotky měla docela vysoké nároky,tak jsem měla strach jak dopadnou,ale strach byl naprosto zbytečný,protože jeho práce je bezchybná a fotky jsou prostě báječné.Takže spolupráci s panem Zahálkou můžeme jen doporučit.Mnohokrát děkujeme pane Fotografe:-)

Kateřina a Bruno

Dobrý den, pane Zahálko, ještě jednou moc děkujeme za krásné fotečky z naší svatby a za profesionální přístup při společném focení. Ať se Vám i nadále daří. Doporučujeme všem! :)

Pavla

Pane Zahálka děkují za pěkné fotky . Opravdu jsou skvělí

Kamila

Pane Zahálko, s chutí jsem navštívila Vaše webovky, abych Vám mohla napsat, že fotografie, které jsem od Vás obdržela, jsou perfektní. Opravdu jsem takový výsledek nečekala. Ne, že bych Vás před tím podceňovala, ale nějak jsem si neuvědomovala, že fotografovat lze dobře ale také skvěle. Pro Vás platí to druhé. Fotečky jsou prostě jedna báseň. Děkuji moc - Kamila.

Martin, Olomouc

Dobrý den, Pavle. Chci Vám touto cestu poděkovat za profesionálně odvedenou práci při focení. Výsledek je ohromující. Krásné barvy, perfektní ostrost, zkrátka dokonalost sama:) Já sám osobně vlastním zrcadlovku a občas ve volném čase fotím a tak jsem konečně pochopil rozdíl mezi amatérem a profíkem. Díky ještě jednou a přeji další nadšené zákazníky.

Milada a Aleš

Ještě jednou děkujeme za krásné fotečky, už je máme pěkně v albu a každý je obdivuje. Ať se daří!

Alena a Karel

Chtěli bychom Vám moc poděkovat za skvělou práci, kterou při focení odvádíte. Oceňujeme především trpělivost, kreativitu a přijemnou atmosféru při pořizovaní fotografií. Přejeme mnoho úspěchů a spokojených zákazníků jako jsme my :)

Rodina Novotných

Pane Zahálka, prostřednictvím Vašich webových stránek Vám chceme ještě jednou poděkovat za pohodovou atmosféru při focení našeho svatebního dne. Máme navždy zachycené všechny ty krásné chvíle a tak jsme šťastní, že je to vše vidět na těch našich fotografiích, které jsou naprosto luxusní. Díky.

Spokojeni :)

Vybrat si dobrého fotografa, nám přišlo velmi důležité, neboť fotky jsou to jediné co po tak krásném a slavnostním dni v našich životech zůstane a přetrvá. Nyní už můžeme říct, vybrali jsme si správně! A to co jste dokázal přenést na fotky je opravdu nádhera. Jste velký profík, díky.

R+M

Vážený pane Pavle, focení pod Vaším vedením nám přišlo naprosto přirozené a vskutku i zábavné. Nápady, které do focení vnášíte, promění obyčejnou fotku v naprostou pohádku. Byli jsme zcela nenápadně vtaženi do role, která se nám opravdu moc líbila a musíme konstatovat, že výsledek byl nad naše očekávání. Prostě výborný. Děkujeme R+M Kroměříž

Karolína a Luděk

Vaše fotky našeho svatebního dne se líbí nejen nám, ale i naším rodinám a kamarádům. Dlouho jsme přemýšleli jak nejlépe Vám ještě jednou poděkovat a zároveň se podělit o Váš um a profesionalitu s těmi, kteří ještě stále váhají a fotografa teprve vybírají. Tato cesta nám přijde tou nejlepší. Díky Karolína a Luděk Brno

Manželé Horákovi

Touto cestou bychom Vám ještě jednou chtěli poděkovat za opravdu úžasné fotky z našeho svatebního dne. Atmosféra, kterou jste nám při focení vytvořil, byla dokonalá jako ostatně i její výsledek. Díky!

R+V

Pane Zahálka, mockrát Vám děkujeme. Váš přístup byl opravdu profesionální, fotky jsou nádherné, jsme velice spokojeni.

rodina Vackových

Nezapomenutelné fotografie na nezapomenutelný den:) Děkujeme

Soňa a Michal

Dobrý den, svatebního fotografa jsme vybírali celkem dlouho, jelikož jsme chtěli mít krásné a kvalitní fotky. Panem Zahálkou jsme byli velmi příjemně překvapeni, fotky jsou kvalitní a krásné, žádné nepovedené kousky. Moc děkujeme.

Irena

S fotkami ze svatby jsme byli velmi spokojení. Připravenost, komunikace a výsledná práce pana Zahálky nás velmi potěšila.

Jana a Radek

Dobrý den, fotky jsou naprosto úžasné- jste kouzelník:) Na to, že ani jeden nejsme fotogeničtí se Vám to moc moc povedlo- velké díky:)soukromé galerie

Pavel Zahálka | Telefontel: 606 518 318 | email: E-mailinfo@fotograf-olomouc.com